اطلاعات تماس

 

     دفتر مرکزی : تهران ، میدان هفتم تیر ، پائین تر از مسجد الجواد ، خیابان مانی ، شماره 28 / کدپستی : 1573936441

     تلفن های تماس : 88318527 ، 88318528 ، 88318529 / 88822543           شماره فاکس : 88317476

     روایط عمومی " پیشنهادات و انتقادات " : Info@film21.ir

     پیگیری پرداخت ها : Paymant@film21.ir

     پشتیبانی فنی : Support@film21.ir / پشتیبانی آنلاین در تلگرام : Film21_Support@

     سامانه پیام کوتاه : 30008821

     وب سایت رسمی موسسه : www.century21vmc.ir

 

همکاران ما 

 

     مدیریت عامل  :     Managing Director  /  Mohammad Mehdi Jafari  /  jafari@century21vmc.ir

     مدیریت بازرگانی  :     Head Of Acquisitions  /  Shahin Bazil  /  bazil@century21vmc.ir

     مدیریت طرح و توسعه ی سرویس  :     Director of Research & Development VOD Platform  /  Saeid Akhbari  /  akhbari@century21vmc.ir

     مدیریت فنی :     Technical Manager   Morteza tabkhi   tabkhi@century21vmc.ir

     مدیریت فروش  :     Sales Manager  /  Hamid Jafari  /  h.jafari@century21vmc.ir

     مدیریت بازاریابی :     Marketing Director   E.Bagherian Mahmoud Abadi   e.bagherian@century21vmc.ir

     گرافیست  :     Graphic Designer  /  M.Rajabi Ebgha  /  rajabi@century21vmc.ir

 

            

          

        

  • برچسب ها :
  • ویدئو درخواستی قرن 21, قرن 21, فیلم 21